ERJ-S06J122V
MFR.Part #
ERJ-S06J122V
JLCPCB Part #
C4124955
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS