ERJ-S06J182V
MFR.Part #
ERJ-S06J182V
JLCPCB Part #
C3926217
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS