ERA-2ARB61R9X
MFR.Part #
ERA-2ARB61R9X
JLCPCB Part #
C1720286
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS