ERJ-S06F9762V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S06F9762V
JLCPCB Part #
C2112031
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS