ERJ-6RED17R4V
MFR.Part #
ERJ-6RED17R4V
JLCPCB Part #
C2107195
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS