ECW-FG80275JA
MFR.Part #
ECW-FG80275JA
JLCPCB Part #
C3809065
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7uF 800V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS