ERJ-S06F3302V
MFR.Part #
ERJ-S06F3302V
JLCPCB Part #
C4065585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS