ERA-6AEB3741V
MFR.Part #
ERA-6AEB3741V
JLCPCB Part #
C4089866
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS