ERJ-U0XF1331Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1331Y
JLCPCB Part #
C4019166
Description
-55℃~+125℃ 1.33kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS