CRGCQ0805J47K
MFR.Part #
CRGCQ0805J47K
JLCPCB Part #
C2073759
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS