ERJ-S06F2R21V
MFR.Part #
ERJ-S06F2R21V
JLCPCB Part #
C1859711
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS