ERJ-PA3F4020V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4020V
JLCPCB Part #
C4283514
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS