ERJ-12NF57R6U
MFR.Part #
ERJ-12NF57R6U
JLCPCB Part #
C20019301
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS