ERJ-S06F2872V
MFR.Part #
ERJ-S06F2872V
JLCPCB Part #
C2110531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS