ERA-2AEC7871X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEC7871X
JLCPCB Part #
C2137825
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS