ERJ-S06F2200V
MFR.Part #
ERJ-S06F2200V
JLCPCB Part #
C2110859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS