ERJ-P03D1911V
MFR.Part #
ERJ-P03D1911V
JLCPCB Part #
C4162967
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS