ERJ-P06F1582V
MFR.Part #
ERJ-P06F1582V
JLCPCB Part #
C4036978
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS