ERJ-S06D8253V
MFR.Part #
ERJ-S06D8253V
JLCPCB Part #
C2122163
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS