ERJ-S06D57R6V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S06D57R6V
JLCPCB Part #
C3952921
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS