ERJ-S08F1692V
MFR.Part #
ERJ-S08F1692V
JLCPCB Part #
C2122058
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS