ERJ-U1DD3322U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3322U
JLCPCB Part #
C1704105
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS