ERJ-S06D39R2V
MFR.Part #
ERJ-S06D39R2V
JLCPCB Part #
C2123720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS