ERJ-U1DF4R70U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DF4R70U
JLCPCB Part #
C1861329
Package
2010
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS