ERJ-1GEJ151C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ151C
JLCPCB Part #
C20520741
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS