ERJ-S06D2051V
MFR.Part #
ERJ-S06D2051V
JLCPCB Part #
C4195282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS