ECW-H16822JL
MFR.Part #
ECW-H16822JL
JLCPCB Part #
C19740921
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2kV 8.2nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS