ERJ-S06D15R0V
MFR.Part #
ERJ-S06D15R0V
JLCPCB Part #
C2125486
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS