ERJ-U6RD3301V
MFR.Part #
ERJ-U6RD3301V
JLCPCB Part #
C1882332
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS