ERJ-S06D1270V
MFR.Part #
ERJ-S06D1270V
JLCPCB Part #
C4169332
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS