ERA-8PEB2943V
MFR.Part #
ERA-8PEB2943V
JLCPCB Part #
C6613653
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS