ERA-3ARB2611V
MFR.Part #
ERA-3ARB2611V
JLCPCB Part #
C1728329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS