ERJ-S06D1180V
MFR.Part #
ERJ-S06D1180V
JLCPCB Part #
C2125337
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS