ERJ-PB6D6983V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6D6983V
JLCPCB Part #
C4333377
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS