ERJ-S08F8872V
MFR.Part #
ERJ-S08F8872V
JLCPCB Part #
C4078731
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS