ERJ-S03J302V
MFR.Part #
ERJ-S03J302V
JLCPCB Part #
C2106221
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS