ERJ-S03J300V
MFR.Part #
ERJ-S03J300V
JLCPCB Part #
C2106224
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS