ERA-2VEB2611X
MFR.Part #
ERA-2VEB2611X
JLCPCB Part #
C4234388
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS