ECQ-U2A182MV
MFR.Part #
ECQ-U2A182MV
JLCPCB Part #
C3295044
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8nF 250V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS