ERJ-S03F7R68V
MFR.Part #
ERJ-S03F7R68V
JLCPCB Part #
C1013465
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS