ERA-3VRB3902V
MFR.Part #
ERA-3VRB3902V
JLCPCB Part #
C1862715
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS