ERJ-S03F52R3V
MFR.Part #
ERJ-S03F52R3V
JLCPCB Part #
C2113636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS