ERJ-P6WF1212V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1212V
JLCPCB Part #
C4204213
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS