ERJ-S03F5101V
MFR.Part #
ERJ-S03F5101V
JLCPCB Part #
C2113603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS