ERJ-S03F1501V
MFR.Part #
ERJ-S03F1501V
JLCPCB Part #
C2111873
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS