ERJ-U01F3830C
MFR.Part #
ERJ-U01F3830C
JLCPCB Part #
C1013940
Description
-55℃~+125℃ 383Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS