ERJ-S03F3400V
MFR.Part #
ERJ-S03F3400V
JLCPCB Part #
C2111663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS