ERA-8ARB2372V
MFR.Part #
ERA-8ARB2372V
JLCPCB Part #
C4204307
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS