ERJ-S03F3480V
MFR.Part #
ERJ-S03F3480V
JLCPCB Part #
C2111725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS