ERJ-S03F1022V
MFR.Part #
ERJ-S03F1022V
JLCPCB Part #
C4207796
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS